Üldinfo

Treeningud : Teisipäeviti ja neljapäeviti 19:00 - 21:00

Asukoht : Tallinna Õismäe Gümnaasium

Kuutasu : 20€

Täpsem info : tauri@draakonitants.ee

Treeningul osalemine

Treeningutele on oodatud kõik huvilised alates 15. aastaselt, kellel huvi Hiina draakoni, lõvide ja kultuuri vastu.

Uued inimesed võivad oma esimesel treeningul tulla ja vaadata, mida me trennides üldse teeme, kuid soovituslik on mõelda ka kaasategemisele, see on palju põnevam kui lihtsalt vaatamine!
Esimene trenn on kõigile huvilistele tasuta!

Riietus

Riietuse osas tuleb arvestada, et tegemist on aktiivse treeninguga, kus on palju jooksmist, hüppamist ja muid trikke. Soovituslikult jalatsid, mis püsivad korralikult jalas, taluvad kerget põrutamist ega libise.
Soovituslik on jalga panna ka pikad püksid, kuna võib ette tulla libisemisi ja kukkumisi. Muidu on treeningsaal soe ja soovikorral on lühikesed riided täiesti sobilikud!

Trennis on oluline kanda korralike ja terveid riided!


Treeningu kord

Üldine

Trenni juhib treener, treeneri puudumise puhul isik, kellele treener volituse andnud on ja selle puudumise puhul vanim olija.

Trenni ajad on piiratud, mistõttu üritame igast treeningust viimast võtta.
Loomulikult ei keela trenni ajal mõne nalja tegemist, kuni see ei keera niisama lobinaks ja tähelepanu hajumist treeningult.

Kohal käimine ja puudumine

Trennis käimine on vabatahtlik, kuid kui on soovi käia ka esinemistel ja saada nendest tulenevaid hüvesid, siis tasub iga trenn ikkagi kohal käia.
Me oleme siiski inimesed ja vahel juhtub, et keegi jääb haigeks või on muu mõjuv põhjus. Sellisel juhul tuleb anda treenerile sellest esimesel võimalusel märku, soovitavalt õhtu varem.

Juhul, kui trenni kestel tekib vajadus korra ära käia, tuleb eelnevalt treenerit teavitada.

Õpilase tervis

Õpilane on kohustatud teavitama treenerit oma tervislikust seisundist, eelkõige olukordadest, mis võivad tuleneda füüsilise koormuse käigus. Seeläbi saab treener arvestada õpilase tervisliku olukorraga ja probleemide esinemisel vastavalt käituda.

Juhul kui õpilane on haigestunud, tuleb ennast kodus terveks ravida. Haigena trenni tegemine võib viia tõsisema haigestumiseni ja võib nakatada ka teisi.

Tasumine

Trenni tasud tuleb maksta iga kuu 10. kuupäevaks sularahas või ülekandega. Arvestamine käib jooksva kuu kohta ja kuutasu on 20€.
Ülekandega tasumise puhul kindlasti juurde lisada ka oma nimi ja millise kuu kohta tasu on. Täpsem info kohapeal.